Resultater: KSSK Julestevne 2016

Da var årets klubbstevne med juleavslutning over og resultatene oppsummert.

Beklager dersom noen mangler på listene, men det er en stor utfordring å holde oppdaterte lister når det kommer strykninger i umiddelbart før stevne start og at det i tillegg kommer ekstra påmeldinger. Oppdaterte lister er viktig for at riktig tid skal kunne noteres på riktig svømmer.

I henhold til barneidrettsreglene er resultatlistene sortert alfabetisk for årsklassene 2006 og yngre. For årsklassene 2007 og yngre er heller ikke resultatene oppgitt.

Takk til alle tidtakere som deltok og fikk resultatene ned på papiret:-)

GUTTER


Øvelse 1. 100m individuell medley, herrer

Senior

1 Øyvind Junge 99 Klepp SSK 1.06,14

2 Lars Audun Bøen 00 Klepp SSK 1.12,66

3 Brage Ree Bakken 03 Klepp SSK 1.13,03

4 Vidar Goldfine 99 Klepp SSK 1.13,30

5 Reidar Holen SR Klepp SSK 1.15,12

6 Markus Messmer 04 Klepp SSK 1.29,07

7 Christopher Thoresen 02 Klepp SSK 1.39,11

8 Sverre Junge 05 Klepp SSK 1.39,96

9 Tobias Hovstad 04 Klepp SSK 1.46,86

 

Øvelse 3. 25m fri, herrer

Senior

1 Lars Audun Bøen 00 Klepp SSK 12,89

2 Brage Ree Bakken 03 Klepp SSK 13,55

3 Markus Messmer 04 Klepp SSK 14,87

4 Oddmund Horpestad 03 Klepp SSK 19,79

5 Endre Maldal 05 Klepp SSK 21,29

6 Ulrik Ringdahl-Fuhr 05 Klepp SSK 32,16

Klasse født 06 – Alfabetisk

Magnus Ludvig Mellemstrand 06 Klepp SSK 35,59

Klasse født 07 – Alfabetisk

Arian Eshagi 07 Klepp SSK

Noah Harboe 07 Klepp SSK

Aron Forngren Thorstvedt 07 Klepp SSK

Ole Mathias Olafsrud Vestvik 07 Klepp SSK

Klasse født 08 – Alfabetisk

Theodor Fosså 08 Klepp SSK

Klasse født 09 – Alfabetisk

Stian Jr. Braut 09 Klepp SSK

Magnus Wathne 09 Klepp SSK

 

Øvelse 5. 25m rygg, herrer

Senior

1 Markus Messmer 04 Klepp SSK 20,53

2 Tobias Hovstad 04 Klepp SSK 23,80

3 Oddmund Horpestad 03 Klepp SSK 25,56

Klasse født 07 – Alfabetisk

Arian Eshagi 07 Klepp SSK

Ole Mathias Olafsrud Vestvik 07 Klepp SSK

Klasse født 08 – Alfabetisk

Theodor Fosså 08 Klepp SSK

 

Øvelse 7. 25m bryst, herrer

Senior

1 Christopher Thoresen 02 Klepp SSK 19,16

2 Markus Messmer 04 Klepp SSK 21,05

3 Sverre Junge 05 Klepp SSK 21,71

 

JENTER


Øvelse 2. 100m individuell medley, damer

Senior

1 Sol Utbjoa 01 Klepp SSK 1.15,37

2 Solveig Refve 00 Klepp SSK 1.16,35

3 Amalie Haavardsholm 99 Klepp SSK 1.16,96

4 Matilde Pollestad 00 Klepp SSK 1.17,42

5 Ingrid Tveit Langeland 00 Klepp SSK 1.25,60

6 Amalie Kjærvoll 01 Klepp SSK 1.26,60

7 Emily Hatteland Krog 04 Klepp SSK 1.30,44

8 Oline Braut 03 Klepp SSK 1.31,84

9 Karine Berge 03 Klepp SSK 1.50,19

10 Oda Stock 04 Klepp SSK 1.55,31

11 Emilie Borsheim 05 Klepp SSK 2.03,86

Klasse født 07 – Alfabetisk

Live Braut 07 Klepp SSK

 

Øvelse 4. 25m fri, damer

Senior

1 Oline Braut 03 Klepp SSK 16,47

2 Emily Hatteland Krog 04 Klepp SSK 16,63

3 Weronika Stelmach 05 Klepp SSK 17,08

4 Amalie Kjærvoll 01 Klepp SSK 17,31

5 Ingrid Schanke 03 Klepp SSK 17,66

6 Karine Berge 03 Klepp SSK 18,14

7 Karina Soma Håland 03 Klepp SSK 19,09

8 Emilie Borsheim 05 Klepp SSK 21,15

9 Mariel Hamre 05 Klepp SSK 23,06

10 Anna Sofia Aase 05 Klepp SSK 24,11

11 Ingrid Tveit Langeland 00 Klepp SSK 26,65

12 Oda Stock 04 Klepp SSK 29,38

13 Martha-Eline Høiland 05 Klepp SSK 30,77

14 Elena Tveterås 03 Klepp SSK 50,10

Klasse født 06 – Alfabetisk

Celine Bjelland 06 Klepp SSK 26,10

Erika Hebo 06 Klepp SSK 18,72

Michelle Nyhus 06 Klepp SSK 41,72

Klasse født 07 – Alfabetisk

Live Braut 07 Klepp SSK

Vanja Hjørnevik 07 Klepp SSK

Mina Holen 07 Klepp SSK

Sarah Hatteland Krog 07 Klepp SSK

Evenia Lunde 07 Klepp SSK

Kristine Vagle 07 Klepp SSK

Klasse født 08 – Alfabetisk

Andrea Kuven Alfsen 08 Klepp SSK

Liva Lende 08 Klepp SSK

Kaia Maldal 08 Klepp SSK

Olivia Nyrønning-Jurowicz 08 Klepp SSK

Henie Braastad Orre 08 Klepp SSK

Kristina Sunde 08 Klepp SSK

Sarah Thoresen 08 Klepp SSK

Klasse født 09 – Alfabetisk

Maja Skalska 09 Klepp SSK

Frøya Sjøgren Ursin 09 Klepp SSK

Klasse født 11 – Alfabetisk

Maria Harboe 11 Klepp SSK

 

Øvelse 6. 25m rygg, damer

Senior

1 Emily Hatteland Krog 04 Klepp SSK 20,58

2 Oline Braut 03 Klepp SSK 21,23

3 Amalie Kjærvoll 01 Klepp SSK 21,50

4 Karina Soma Håland 03 Klepp SSK 23,03

5 Karine Berge 03 Klepp SSK 24,31

6 Emilie Borsheim 05 Klepp SSK 25,19

7 Anna Sofia Aase 05 Klepp SSK 28,21

8 Mariel Hamre 05 Klepp SSK 29,12

9 Martha-Eline Høiland 05 Klepp SSK 29,31

Klasse født 06 – Alfabetisk

Erika Hebo 06 Klepp SSK 24,09

Klasse født 07 – Alfabetisk

Live Braut 07 Klepp SSK

Maja Hatlestad 07 Klepp SSK

Klasse født 08 – Alfabetisk

Liva Lende 08 Klepp SSK

Olivia Nyrønning-Jurowicz 08 Klepp SSK

Henie Braastad Orre 08 Klepp SSK

Kristina Sunde 08 Klepp SSK

Klasse født 09 – Alfabetisk

Maja Skalska 09 Klepp SSK

Frøya Sjøgren Ursin 09 Klepp SSK

 

Øvelse 8. 25m bryst, damer

Senior

1 Emily Hatteland Krog 04 Klepp SSK 21,57

2 Oline Braut 03 Klepp SSK 22,44

3 Weronika Stelmach 05 Klepp SSK 23,07

4 Amalie Kjærvoll 01 Klepp SSK 23,56

5 Karina Soma Håland 03 Klepp SSK 23,63

6 Ingrid Schanke 03 Klepp SSK 25,17

7 Karine Berge 03 Klepp SSK 27,79

8 Emilie Borsheim 05 Klepp SSK 28,93

9 Elena Tveterås 03 Klepp SSK 37,94

10 Hanne Kjærvoll 03 Klepp SSK 44,20

11 Martha-Eline Høiland 05 Klepp SSK 44,74

Klasse født 07 – Alfabetisk

Live Braut 07 Klepp SSK

Mina Holen 07 Klepp SSK

Sarah Hatteland Krog 07 Klepp SSK

Klasse født 08 – Alfabetisk

Andrea Kuven Alfsen 08 Klepp SSK

Olivia Nyrønning-Jurowicz 08 Klepp SSK

Henie Braastad Orre 08 Klepp SSK

Kristina Sunde 08 Klepp SSK

Klasse født 09 – Alfabetisk

Maja Skalska 09 Klepp SSK

Frøya Sjøgren Ursin 09 Klepp SSK

Postet i Julestevne, Klubbkveld, Siste nytt.

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.